شیوه‏‌های پرداخت

روش‌های پرداخت

نکات

۱- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش در نئون کالا ، پرداخت خود را به صورت “پرداخت اینترنتی” انجام دهند.
۲- سفارش‌هایی که برای مشتریان تهرانی از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی سایت نئون کالا تسویه شوند. اما برای مشتریان شهرستانی هر نوع محصولی که خریداری می نمایند باید قبل از ارسال از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شود.
۳- در صورتی که هزینه سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید مدرک شناسایی معتبر مانند کارت‌ملی همراه داشته باشد.
۴- به مشتریان محترم توصیه می‌شود در تمامی روش های پرداخت (پرداخت اینترنتی ، پرداخت از طریق بانک ، پرداخت به صورت کارت به کارت) ترجیحاً پرداخت خود را از شماره کارت درج شده در حساب کاربری انجام دهند.

۱- پرداخت اینترنتی

تمام کاربران نئون کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، با داشتن هر گونه کارت بانکی عضو شتاب، از طریق درگاه اینترنتی بانک‌های پارسیان ، ملت و سامان در سایت نئون‏‌کالا به صورت آنلاین می توانند فاکتور مورد نظر را پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.
کاربران نئون‏‌کالا می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق هزینه به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت موفق سفارش، برای کاربر و همچنین برای انبار دار ارسال می‌شود و نیازی به اطلاع‌دادن پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار و سریع وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.
 
چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت نئون کالا می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمایند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های آینده، ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه، صادرات، انصار، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

۱- شماره ۱۶ رقمی کارت : این شماره، بر روی کارت بانکی شما درج شده است.

۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم : برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید. رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه، کارت خود را وارد کرده و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

۳- کد CVV2 : CVV2 یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. صرفاً وجود کد CVV2 بر روی کارت ها، دلیل بر امکان خرید اینترنتی نیست، بلکه بانک صادر کننده باید امکان خرید اینترنتی را برای دارنده کارت عابر فراهم کرده باشد .

۴- تاریخ انقضا : تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. در صورت عدم وجود این تاریخ یا به اتمام رسیدن تاریخ انقضا به شعبه صادر کننده کارت مراجعه نمایید.

۲- پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل

به کاربران محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پردازش سفارش، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. با این وجود، برای آسودگی بیشتر آن دسته از مشتریانی که تمایل دارند هزینه سفارش خود را هنگام دریافت آن پرداخت کنند، نئون‏‌کالا این امکان را فراهم آورده است که در صورتی که آدرس تحویل سفارش آن‌ها، تهران یا یکی از شهرهای تحت پوشش تحویل اکسپرس نئون‏‌کالا باشد، هزینه را هنگام تحویل‌گرفتن سفارش پرداخت کنند.
لازم به ذکر است، سفارش‌هایی که از طریق باربری ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سی میلیون ریال است، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت اینترنتی تسویه شوند. از آنجا که پیک تحویل سفارش نئون‏‌کالا  دستگاه‏‏‌ کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام داد.  این نوع پرداخت فقط مخصوص مشتریان تهران امکان پذیر است.

۳- پرداخت نقدی در محل تحویل

توسیه ما این است که با کارت بانکی مبلغ فاکتور تسویه شود ولی در صورت نبود کارت بانکی نیز می توانید مبلغ را بصورت نقدی به راننده یا مامور تحویل سفارش نئون کالا پرداخت کنید. این نوع پرداخت برای مبالغ زیر سی میلیون ریال و مشتریان تهران امکان پذیر می باشد.

۴- پرداخت با کارت بانکی از طریق دستگاه عابربانک

پرداخت پس از سفارش و قبل از ارسال محصول باید انجام گیرد و تصویر فیش پرداختی را از طریق تلگرام neonkala@ یا ایمیل info@neonkala.com برای همکاران ارسال نمایید و سپس با همکاران اقدامات هماهنگی را انجام دهید. تا زمانی که تصویر فیش واریزی ارسال نشود روند سفارش آغاز نمی شود.

اطلاعات پرداخت:

شماره کارت بانک صادرات : 6037697488697332  مهدی مریدی

شماره حساب بانک صادرات : 0109629086004  مهدی مریدی

شماره شبا بانک صادرات : IR53-0190-0000-0010-9629-0860-04  مهدی مریدی

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری می بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری نئون کالا خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر 18 سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود می پذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از نئون‏‌کالا ، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را می پذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبدا که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، نئون کالا مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.