x

باربری رایگان

باربری رایگان

مجموعه نئون کالا سعی کرده است تا شما مشتریان محترم در زمان خرید به راحتی و با آسایش بیشتر خرید کنید. در حال حاضر طرح تحویل ویژه فقط در شهر تهران و در محدوده های نام برده فعال شده است. مشتریانی که در  محدوده های اعلام شده با این فروشگاه هستند از این امکان برخوردارند که خریدشان را با پیک رایگان این مجموعه تحویل بگیرند.

محدوده های ارسال کاملا رایگان فروشگاه نئون‌کالا:

1. حد فاصل خیابان گرگان – میدان گرگان
2. حدفاصل میدان امام حسین – سر سبلان
3. حدفاصل ابتدای شهید مدنی – چهار راه نظام آباد

دیگر مناطق شهر تهران و نیز شهرستانهای دیگر با خرید بالای 3 میلیون تومان می توانند از ارسال رایگان کالا بهرمند شوند ، برای مشتریان شهر تهران مسیر شهری که تا مکان تحویل بار است و برای خارج از محدوده شهر تهران و دیگر شهرستانها ارسال بار تا باربری ( یعنی فقط هزینه یا کرایه بار شهری ) رایگان می باشد.

سرویس دهی و خدمات نئون کالا تنها در روز های کاری می باشد ودر سایر روزها پاسخگو نخواهد بود لیکن در روزهای جمعه و ایام تعطیل سفارشات شما ثبت خواهد شد و طبق زمان بندی روزهای کاری برای شما ارسال خواهد شد.

مشتریان تهرانی 24 ساعت پس از ثبت سفارش محصول خود را تحویل می‌گیرند و بار مشتریان شهرستان تا 24 ساعت بعد از سفارش تحویل باربری مربوطه داده می شود و زمان تحویل محصول از باربری تا محل مورد نظر بستگی به مصافت و روز ارسال بار دارد که مشتریان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به باربری مربوطه تماس حاصل نمایند.

هم می‌توانید از باربری وطن که مورد تایید مجموعه نئون کالا و هم می توانید از تیپاکس برای حمل بار خود استفاده کنید . تمام شهرها و شهرستان هایی که باربری وطن و تیپاکس نمایندگی دارد و پشتیبانی میکند را می توانید در قسمت قوانین ارسال بیابید.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بروزرسانی قیمت‌ محصولات در تاریخ 1399/12/14 مرور محصولات
+ +
X