نحوه ثبت سفارش

جستجو و انتخاب محصول
اضافه کردن محصول به سبد خرید
تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت از طریق درگاه های بانک

 

شما می توانید به دو صورت سفارشات خود را ثبت کنید

1. روش اول

ساخت حساب از طریق صفحه کاربری

ابتدا وارد صفحه ثبت نام  شوی و از طریق فیلد ورود و ثبت نام شماره موبایل خود را وارد کنید. بعد از تایید پیامک تایید به موبایل شما ارسال میشود. کد 5 رقمی دریافتی را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. حساب کاربری شما در نئون کالا ساخته شده است.

تکمیل اطلاعات حساب کاربری

شما بعد از ساخت حساب کاربری میتوانید اطلاعات حساب کاربری خود ار تکمیل کنید. این اطلاعت شامل نام و نام خانوادگی ، کد ملی ، استان و شهرستان ، آدرس پستی ، تلفن تماس ثابت میباشد که برای ارسال کالا و درج در فاکتور استفاده خواهد شد.

 

 

   2. روش دوم

ابتدا برای پیدا کردن کالای مورد نظرتان در وب‌ سایت نئون‌کالا می‌توانید از فهرست‌های دسته‌بندی شده یا نوار جستجو استفاده کنید. وقتی کالای مورد نظر را پیدا کردید کافی است روی آن کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی محصول شوید. در این صفحه امکان انتخاب مواردی نظیر رنگ ، ضخامت ، نوع ، ولتاژ و موارد از این قبیل  را خواهید داشت.

نکته: برای برخی کالاها امکان دریافت تخفیف حجمی قرار داده شده است.

 

در نهایت با زدن دکمه‌ی «افزودن به فاکتور خرید»، کالا به فاکتور اضافه می‌شود و می‌توانید سفارش خود را نهایی کنید.البته در صورت تمایل می‌توانید پیش از ثبت سفارش کالاهای بیشتری را به فاکتور خریتان اضافه کنید. سپس وارد صفحه تسویه‌حساب می شوید و اطلاعات مربوط به ثبت نام  و آدرس مقصد را وارد می‌کنید . در نهایت فاکتور و هزینه حمل و نقل را از طریق اعتبار کیف پول یا درگاه های بانک “ملی ، ملت ، پاسارگاد” پرداخت میکنید. بعد از پرداخت مراحل ارسال بصورت اتوماتیک انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *